Jeśli linki lub ilustracje się nie otwierają, zajrzyj proszę na tę stronę: https://www.mayil.org/eWiadomosci/2023/04.html

Mayil eWiadomości
Kwiecień 2023
 

Kochani czytelnicy eWiadomości,

My, ludzie, stajemy obecnie przed wieloma wyzwaniami, nie tylko jako ludzkość, ale często również jako jednostki. Mistrz Morya zawsze powtarza, jak ważne jest być w kontakcie ze sobą, zanim naprawdę zaczniemy wiele znaczyć dla innych. Dopiero kiedy masz tę wewnętrzną łączność z własną intuicją i wewnętrznym przewodnikiem, będziesz w stanie odkryć, jakie jest twoje zadanie tu na ziemi, co przynosi ci radość i jaka jest twoja ścieżka.
Jednym z najprostszych sposobów połączenia się z własną duszą i wewnętrzną mądrością jest nawiązanie relacji z Bogiem. Zaproś boską energię do swojego życia i do swojego serca.
Przesłanie na pełnię księżyca w tym miesiącu zawiera naprawdę łatwe ćwiczenie, czy też raczej obraz, który można zachować w umyśle, kiedy staramy się bardziej otworzyć na potężną Miłość w tym wszechświecie.

Ponadto w obecnym newsletterze znajdziesz informacje o kolejnych nowych elementach, które dodaliśmy do naszego serwisu internetowego, a zatem zachęcamy do uważnej lektury całości tekstu! Pozdrowienia od Marie


Mistrz Morya

Medytacja na pełnię księżyca 6 kwietnia 2023:

Mistrz Morya,

„Kiedy zadajesz sobie pytania i być może myślisz: „Mam tyle na głowie, co powinienem robić?”, to niekoniecznie musisz być we wszystkim taki zasadniczy, że: „To trzeba, tamto trzeba, siamto trzeba”. Nie, może czasem spójrz, co jest dla ciebie ważne osobiście, bez nieustannego kierowania uwagi na innych.

Spróbuj od czasu do czasu naładować swoje baterie, a jest to również możliwe, kiedy w twoim życiu są pytania. Nie myśl: „Teraz jest za trudno, więc nie mam czasu na refleksję, i nie poświęcę sobie tego czasu, którego faktycznie dla siebie potrzebuję”. Wręcz przeciwnie, to właśnie wtedy powinieneś ośmielić się złapać ten czas, po prostu być, przyglądać się swojemu życiu i robić to, co wypływa z twojego wnętrza. To może być cudowna regeneracja.

Odnajdując siebie

Bo być może zawsze odkładasz różne rzeczy ze względu na to, że: „Inni mają pierwszeństwo”. Jest jakaś sprawa, jakieś zobowiązanie, jakaś odpowiedzialność, są wokół ciebie ludzie, jest praca, czasem jest tyle do zrobienia, że niekiedy zdarza ci się zapomnieć o sobie w tym wszystkim, a jednocześnie świadomie wyrażasz to jako: „Muszę dawać siebie”. To nie zawsze jest prawdą. Przede wszystkim musisz również być w stanie odnajdywać siebie w różnych rzeczach.

Kiedy zaczniesz szukać siebie w różnych rzeczach, być może zaczniesz przesadzać i myśleć: „Kłębią się we mnie wszystkie te pytania, może niczego nie robię w życiu jak należy”, ale oczywiście nie powinieneś przyjmować takiej perspektywy. Może akurat jesteś w takim nastroju: „Już się nie liczę, źle robię, wszystko spaprałem, gdzie ja jestem?”. I zadajesz sobie różne pytania. Nie wyciągaj wtedy wniosku, że: „Wszystko to staje się za trudne, życie jest ciężkie”. Nie, powinieneś wtedy wiedzieć: „Staję się szczery w swoim życiu”. Bo jak zaczniesz patrzeć, to oczywiście dostrzeżesz, że coś jest niedokończone, coś się dopiero zaczęło, a nawet że coś wywołało zamęt, ale wcale nie powinieneś się tego obawiać.

Jak deszcz padający z nieba

Pytania, pytania, pytania – ale również ogromne znaczenie w twoim życiu i od czasu do czasu powinieneś odważyć się dostrzec to znaczenie: „Co Bóg znaczy dla mnie? Czy niczego nie da się zrobić w tej kwestii? Czy nie potrafię rozpoznać tego zaangażowania? Czy nie mogę zajmować się Bogiem codziennie pomimo tylu obowiązków, pytań i sytuacji wokół mnie?”.

Od czasu do czasu powinieneś odważyć się robić to w najprostszy sposób, jak deszcz spadający z nieba, który daje naturze nowe życie, właśnie tak powinieneś móc stawać przed Bogiem i pozwalać Bogu być Sobą dla Ciebie. To nietrudne, to jest w tej otwartości, którą możesz ożywić, cokolwiek stało się w twoim życiu.

Dlatego nie martw się, że czasem jest trudno i że pojawiły się te wszystkie pytania, podczas gdy wiesz, że jesteś dobrym człowiekiem, bo wiesz, jak jest. Cokolwiek się zdarzyło, możesz połączyć się z tą nieskalaną dobrocią siebie”.

  Morya Bezinning 9: Gelukkig durven zijn

Mistrz Morya

Geert Crevits, przetłumaczony cytat z książki Morya Bezinning, tom 9 („Odważyć się być szczęśliwym”), początek rozdziału 3: „Zregenerować się” © Mayil.com


© Geert Crevits, Mayil.com, www.morya.org

 


eWiadomości Mayil

Nowości na stronie www.mayil.com

  Zapytaj Mistrza Morya

Dodaliśmy więcej kart do naszego zestawu kart online.
Będziemy co miesiąc dodawać kolejne karty zarówno do zestawu „Lekcje życiowe”, jak i zestawu „Porady”, dzięki czemu będzie można z nich korzystać w każdej sytuacji, aby otrzymać od Mistrza Morya zrozumienie, wskazówki i mądrość.

Zapytaj Mistrza Morya

Porady Online:

56 kart online, zawierających odpowiedzi na Twoje pytania

Lekcje życiowe:

30 kart online zawierających głęboki wgląd i praktyczną mądrość do zastosowania w swoim życiu

A to wszystko za darmo!

Przejdź do strony www.mayil.com
i sam się przekonaj!eWiadomości Mayil

Nowości na stronie www.morya.org

Nowe strony, na których znajdziesz informacje o grupach Mistrza Morya

  Grupy
Na stronie www.morya.org już wcześniej znaleźć można było listę 5 grup obecnie istniejących w Polsce.

W tym miesiącu dodamy stronę, na której znajdziesz więcej informacji o funkcjonowaniu grup i o tym, co czym się zajmują.

Dodaliśmy również kolejną stronę z poradami Mistrza Morya dla osób, które regularnie spotykają się, tworząc grupę. Jest ona bardzo interesująca!

Zajrzyj na nowe strony:

O grupach Mistrza Morya

Porady Mistrza Morya dla grup

www.morya.org
> Grupy

Przesłanie dla Polaków:

  Przesłanie dla Polaków
Na odświeżonej stronie zamieściliśmy przesłanie Mistrza Morya dla Polaków.

Jest to piękna i pełna nadziei wiadomość przekazana Polakom w marcu 2009 roku.

Koniecznie pamiętaj o niej i od czasu do czasu wracaj do niej!

Możesz ją znaleźć tutaj:

www.morya.org
> Mądrość
> Przesłanie dla Polaków

 

  Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

W dziale Pytania i odpowiedzi dodaliśmy dwa nowe tematy:

Pytania o ciało
* Jak radzić sobie z fizycznością?
* A co z uzależnieniem?
* A kiedy starzejesz się lub chorujesz?


Czy przyszłość rysuje się w czarnych barwach?

www.morya.org
> Mądrość
> Pytania i odpowiedzi


  Przesłania na pełnię księżyca

Przesłania na pełnię księżyca

W tym miesiącu dodaliśmy także 13 przesłań z 2020 roku. Każde z nich jest pełne wglądów, inspiracji i mądrości.

W tej sekcji nowością są także zdjęcia okładek książek, z których zaczerpnięto teksty. W miarę jak lista przesłań na pełnię księżyca będzie się wydłużać, okładki sprawią, że strona będzie bardziej kolorowa, dzięki nim będzie też łatwiej odróżnić kolejne miesiące.

www.morya.org
> Mądrość
> Przesłania na pełnię księżyca

*

www.morya.org

Morya.org

eWiadomości Mayil
www.mayil.com

Mądrość Mistrza Morii 1: Głębszy sens życiaMądrość Mistrza Morii - Ćwiczenia Podstawy część 1MM karty

facebookMayil International * Master Morya * Geert Crevits * Słowa Mistrza Morya
Youtube YouTube.com/Moryaspiritual

Uważasz tę wiadomość za interesującą? Prześlij ją przyjaciołom.
Otrzymałeś ją od kogoś? Tu możesz się zapisać: http://mayil.org/PL
Ta wiadomość przekazywana jest w j. niderlandzkimangielskim i niemieckim.