Jeśli linki lub ilustracje się nie otwierają, zajrzyj proszę na tę stronę: https://www.mayil.org/eWiadomosci/2022/10.html

Mayil eWiadomości
Październik 2022
 

Kochani czytelnicy eWiadomości,

W ciągu tych ostatnich lat i miesięcy niełatwo było zachować duchową postawę. Duchowość oznacza, że robimy miejsce dla potężnych sił – miłości, prostoty, uczciwości, spokoju, zaufania... bardzo łatwo jest rozproszyć się i poddać się bieganinie, brakowi poczucia bezpieczeństwa, negatywnemu myśleniu oraz ogólnemu niezadowoleniu. O wiele trudniej jest zachować pozytywne nastawienie, być silnym, radosnym i serdecznym. Mistrz Morya mówi, że kluczem by to osiągnąć jest spokój, opanowanie, zapewnienie sobie chwil ciszy i znajdowanie czasu dla siebie. W ten sposób za każdym razem świat na krótko traci nad tobą władzę i wchodzisz w kontakt ze swoim sercem i wewnętrznym prowadzeniem. Później łatwiej jest określić swoje życie na swój unikalny sposób i napełniać światłem wszystko, co robisz.

ePozdrowienia od Marie


Medytacja na pełnię księżyca 9 października 2022:

Mistrz Morya,

„Nie powinieneś nieustannie zajmować się sprawami, które są zbyt trudne. Nie powinieneś zbyt wiele od siebie wymagać. Chciałbym to stanowczo podkreślić. Nadchodzi bardzo stresujący czas dla wielu ludzi i dlatego powinieneś pozwolić sobie niezbędny odpoczynek i wolność niezbędną do tego, by robić, co ważne. Powinieneś wygospodarować w swoim życiu czas na regularną modlitwę i medytację lub wykonywanie małego rytuału po to, żeby twoje oddanie jeszcze wzrosło i abyś pozostał z mocą skupiony. Wówczas bierzesz aktywny udział w Planie i właśnie wtedy Anioły kładą linie światła, które są ważne na całym świecie.

Powinieneś wiedzieć, że każdy człowiek może zyskać pewną promienność, kiedy żyje z serca. Oczywiście nie poczujesz tego od razu, ale zauważysz, że do twego istnienia dodano pewną wibrację, innymi słowy, że doświadczasz pewnych rzeczy w głębi jako ciepłej energii wokół serca oraz jako czegoś godnego uwagi, a zwłaszcza w przekonaniu, które jesteś w stanie przekazać innym. Nie po to, żeby przekonać kogokolwiek, ale żeby żyć z tym przekonaniem i wiedzieć: „Stoję obiema stopami mocno na ziemi i jestem szczery”. Jeśli przyjmiesz taką postawę, to nic nie jest w stanie temu się sprzeciwić, a wtedy nieustannie poszukujesz i wtedy dostrzegasz rozwiązania pojawiające się w twoim życiu oraz w życiu innych.

Bardzo wiele jest możliwe w tym życiu, na tej ziemi, i powinieneś wiedzieć, że potężne moce działają, by zjednoczyć ludzi, by ludzie robili postępy w dobry sposób, pomimo faktu, że wielu ludziom jest bardzo ciężko. Istnieje również moc, która działa w różnych narodach. Układane są niejako linie światła biegnące od jednego narodu do drugiego, ponieważ toczy się praca nad pewnymi kwestiami w ważny, fundamentalny sposób. Zatem zauważysz, że w każdym narodzie pojawi się grupa wielkich postaci, które bez rozgłosu, ale w pełen równowagi sposób zdołają osiągnąć pewne rzeczy z pełną transparentnością i jasnością.

Ludzkość jest rozumna, pewne sprawy z przeszłości można odrzucić, a szereg spraw rozwiązuje się we wspaniały sposób. Może ci się wydawać, że przesadzam, mówiąc to, ale gdybyś widział wewnętrzną rzeczywistość, to dostrzegłbyś, że jest to rzeczywistość światła i urzeczywistnienia.

Od Boga do ludzi płyną pewne rzeczy i jest to doskonały czas na to, by zająć się modlitwą i medytacją. Rób to, co pochodzi z twojego serca”.

  Morya Bezinning 6: De wereld in verandering

Mistrz Morya

Geert Crevits, przetłumaczony fragment książki „Świat w transformacji” (Morya Bezinning 6), z rozdziału 7: „Anioły kładą linie światła na całej ziemi” © Mayil.com

© Geert Crevits, Mayil.com, www.morya.org

 


Mayil eNieuws

Zaktualizowane strony w języku niemieckim

Mayil.com

Zaktualizowaliśmy nasze strony w języku niemieckim. Obecnie zawierają one więcej informacji, na przykład biogram Geerta i fragmenty, w których Mistrz Morya mówi o Sobie. Liczne przesłania na pełnię księżyca zawierają mnóstwo wnikliwych uwag i porad życiowych.

Na stronie Mayil.com jest teraz dostępny za darmo internetowy zestaw kart zatytułowany „Lebenslektionen” („Lekcje życiowe”).

Jeśli masz jakichś przyjaciół lub znajomych mówiących po niemiecku, powiedz im o tym, twoje życzliwe polecenie może dla nich wiele znaczyć!

www.morya.org/DE

www.mayil.com/DE

Morya.org

Mayil eNieuws
www.mayil.com

Mądrość Mistrza Morii 1: Głębszy sens życiaMądrość Mistrza Morii - Ćwiczenia Podstawy część 1MM karty

facebookMayil International * Master Morya * Geert Crevits * Słowa Mistrza Morya
Youtube YouTube.com/Moryaspiritual

Uważasz tę wiadomość za interesującą? Prześlij ją przyjaciołom.
Otrzymałeś ją od kogoś? Tu możesz się zapisać: http://www.mayil.com/PL/eWiadomosci.html
Ta wiadomość przekazywana jest w j. niderlandzkimangielskim i niemieckim.