Jeśli linki lub ilustracje się nie otwierają, zajrzyj proszę na tę stronę: https://www.mayil.org/eWiadomosci/2022/09.html

Mayil eWiadomości
Wrzesień 2022
 

Kochani czytelnicy eWiadomości,

W tym miesiącu upływa dokładnie dziesięć lat od chwili, gdy nagle wydarzyło się to, o czym wówczas nikt by nie pomyślał ani się tego nie spodziewał... Od tamtej chwili wszyscy musimy dawać sobie radę bez fizycznej obecności Geerta. W lipcu 2011 roku, w jednym z ostatnich przesłań osobistych, jakie dostałam od Mistrza Morya poprzez mojego ojca, było napisane: „Może się zdarzyć, że w niedługim czasie od teraz, pojawi się zupełnie nowa sytuacja (…) każdy bierze udział w kursie przystosowawczym, ale przynosi to wyłącznie spokój i piękno, (…) to tak jakby „coś szczególnego” stało się okazją, by spojrzeć na wszystko świeżym okiem, a tym samym przyjąć pogląd, że sprawy nie pozostają nierozstrzygnięte, ale podejmowane jest w związku z nimi działanie”. Zawsze jest dla mnie cudem widzieć, w jaki sposób Mistrz opisuje i nazywa różne kwestie życiowe, w sposób zaskakujący i niezwykły, a jednak głęboko prawdziwy.

Od tamtej chwili upłynęło wiele czasu, który przyniósł nam całkiem sporo wyzwań, ale i dużo ‘działania’ oraz piękne sukcesy wydawnicze. To wszystko sprawia, że z ciekawością wyczekujemy nadchodzących lat, w ciągu których mamy nadzieję dotrzeć z naszą pracą do większej ilości osób po to, by jeszcze więcej ludzi mogło odkryć książki mojego ojca i wziąć je sobie do serca. Po to by mogli znaleźć miłość i wsparcie w słowach Mistrza Morya, w tym świecie, w którym czasem tak trudno znaleźć miłość i wsparcie.

Tekst przesłania na pełnię księżyca w tym miesiącu jest o możliwościach, jakie ma kochająca osoba, o nieskończonej mocy twojego serca i o tym, jak możesz zmienić swoje życie i otoczenie po prostu będąc sobą, w sposób, który pociąga za sobą piękno. ePozdrowienia od Marie


Medytacja na pełnię księżyca 10 września 2022:

Mistrz Morya,

„Kiedy jesteś w stanie sprawić, by twoje istnienie było jasne dla innych, wówczas robisz coś ważnego. Niekiedy ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Niekiedy są zamknięci w sobie. Myślą o wielu rzeczach i uważają, że kształtują swoje życie. Ale postęp polega na wyrażaniu tego, co jest obecne w tobie.

Kiedy więc coś żyje w tobie, staraj się w taki czy inny sposób wyrażać to, najlepiej w formie, która jest przyjemna i piękna i która może mieć znaczenie dla innych. Zadbaj o to, aby nawet twoje słowa czy rzeczy, które dajesz innym, także niosły w sobie piękno, wyrażały miłość i osiągały tak wiele, że będziesz mógł znaleźć moc, także w sobie, by kontynuować to.

Bowiem kiedy ujawniasz coś pięknego ze swego serca, da ci to wsparcie, by iść dalej i ujawnić dokładnie to, co domaga się więcej. Im piękniejsze będzie to, co ujawniasz ze swego wnętrza, tym bardziej będziesz mieć poczucie, że zyskujesz dostęp do swojej mocy i że stoisz w samym jej środku. Tak dzieje się za każdym razem, kiedy próbujesz zdobyć siebie – innymi słowy, kiedy wydobywasz na wierzch to, co jest nowe, także dla ciebie. Bo możesz to zrobić. Powinieneś wiedzieć, że twoje serce jest bezmierne, mieści w sobie wszystkie moce i zawsze może wydobyć z siebie coś nowego. W twoim sercu mieści się esencja twojego istnienia.

(…)

Na tym świecie tak wiele jest możliwe, że byłbyś zdumiony, gdyby ludzie potrafili nieustannie żyć powodowani tą siłą – nawet gdyby tych ludzi była tylko garstka.

Gdy tylko zaczniesz żyć z tego źródła, które odwiecznie jest obecne w twoim sercu, za pomocą swojej energii możesz zmienić swój dom, swoją ulicę, swoje miasto. Nie myśl, że to trudne, musisz tylko zacząć od piękna i musisz tylko wiedzieć, że miłość zawsze może być obecna w twoim sercu. A kiedy wydobędziesz tę miłość, będzie to jak świętowanie, otwartość wobec innych, która za każdym razem zostaje pobłogosławiona szczęściem płynącym od jednej osoby do drugiej. To nie jest wyidealizowany obrazek, to rzeczywistość, która może narodzić się z serca każdej osoby.

Nie musisz czekać na specjalny znak, żeby zacząć. Nie musisz iść na specjalny kurs lub podtrzymywać istnienia czegoś. Nie, wystarczy po prostu żyć, kierując się sercem i wiedzieć, że nie jesteś sam.

Ponieważ kiedy zaczniesz żyć z serca, wówczas natychmiast nawiązujesz kontakt z istotami, które stoją wokół ciebie i które będą cię wspierać, wskazywać ci kierunek, prowadzić cię i błogosławić ci. I za każdym razem coś takiego jak szczęście narodzi się w tobie, w twoim otoczeniu, w twojej rodzinie itd. Jeśli zechcesz, ta potężna moc w tobie będzie trwać nieprzerwanie.

Za każdym razem kiedy pozwalasz na zmiany od wewnątrz i kiedy robisz to z pewną miłością i pewną czułością wobec innych, robisz wówczas wielki krok w swoim życiu. Bowiem kiedy sam się przekonasz, co możesz zrobić a potem robisz to, będziesz naprawdę zdumiony możliwościami, jakie sam stworzysz sobie w życiu.

Bo to ty nadajesz kształt swojemu życiu. Powinieneś uświadomić sobie, że skoro pochodzisz od Boga, możesz wiele znaczyć na tej ziemi. Powiedziałbym, nie czekaj, żeby zacząć, ale sam podejmuj decyzje. Nikt ci niczego nie poda na tacy i nie powie: „Patrz, tu jest coś dla ciebie i możesz teraz zrobić to i to”. Nie, masz całkowitą wolność.

To twoja sprawa, to twoja odpowiedzialność co wydobywasz ze swojego serca. Jeśli robisz to w pięknie i z Boga, to doświadczysz nieskończonej radości, a to również zmieni ziemię”.

  Morya Bezinning 1: De Aarde als Wezen

Mistrz Morya

Geert Crevits, przetłumaczone z książki „De Aarde als Wezen” („Ziemia jako istota”), fragment rozdziału 2: „Biorąc odpowiedzialność” © Mayil.com

© Geert Crevits, Mayil.com, www.morya.org

 

Mayil eNieuws
www.mayil.com

Mądrość Mistrza Morii 1: Głębszy sens życiaMądrość Mistrza Morii - Ćwiczenia Podstawy część 1MM karty

facebookMayil International * Master Morya * Geert Crevits * Słowa Mistrza Morya
Youtube YouTube.com/Moryaspiritual

Uważasz tę wiadomość za interesującą? Prześlij ją przyjaciołom.
Otrzymałeś ją od kogoś? Tu możesz się zapisać: http://www.mayil.com/PL/eWiadomosci.html
Ta wiadomość przekazywana jest w j. niderlandzkimangielskim i niemieckim.