Jeśli linki lub ilustracje się nie otwierają, zajrzyj proszę na tę stronę: https://www.mayil.org/eWiadomosci/2022/06.html

Mayil eWiadomości
Czerwiec 2022
 

Kochani czytelnicy eWiadomości,

„Prowadzi cię Potężna Moc i zawsze ważne jest, abyś to wiedział”. Może to wiemy, ale tak naprawdę w to nie wierzymy. Może w to wierzymy, ale nie ufamy sobie, że zrobimy, co należy. Może wiemy, co należy zrobić, ale brak nam na to czasu lub odwagi. Ta potężna moc nas zna i z miłością rozumie, zaś jeśli zrobimy to, co czujemy w sercu, nasze życie stanie się łatwiejsze, nie trudniejsze, nawet jeśli na pierwszy rzut oka na to nie wygląda. Nie bój się zaufać sobie, robić to, w co wierzysz i kierować się sercem, gdy wiedzie cię ono ku życiu, w którym jest więcej otwartości, miłości, niezależności i radości. Jeśli możesz być silną i świetlistą osobą, twoje światło roztoczy się wokół ciebie i innym łatwiej będzie odkryć także ich światło. ePozdrowienia od Marie

Medytacja na pełnię księżyca 14 czerwca 2022:

Mistrz Morya,

„Nie musisz wiedzieć, jak to się skończy. Nie musisz roztrząsać wszystkiego, zanim zdecydujesz się na jakiś krok w swoim życiu. Wystarczy wiedzieć, że to jest dobre i że może być dobre; powinieneś być w stanie zrobić taki krok, o którym wiesz: „Spójrz, teraz to jest ważne, a co potem, to się zobaczy”.

Powinieneś wiedzieć, że ewolucji zawsze towarzyszą wstrząsy, także w twoim życiu. Kiedy dajesz sobie pewien impuls, mówiąc: „Teraz muszę zrobić to”, to ważne jest, abyś następnie to zrobił, bo wówczas wywołujesz pewnego rodzaju wstrząs w swoim życiu. A wtedy wiesz: „Robię krok i przekraczam próg”.

Często powstrzymuje nas lęk, za dużo myślimy. Chcielibyśmy widzieć, dokąd nas zaprowadzą te kroki i uwzględnić możliwe reakcje innych, jeszcze zanim te reakcje nastąpią. Ale to niemożliwe i takie zachowanie nas paraliżuje. (...)

W pewnych chwilach być może pragniesz zrobić pewne kroki, zrób je. Nie musisz czekać, aż inni zrobią to samo. Nie powinieneś czekać na wsparcie innych. Nie, wykonaj krok w kierunku, o którym myślisz: „To jest dla mnie ważne”, ponieważ musisz przy tym przyjrzeć się sobie. Bądź dla siebie życzliwy i zrozum, że krok, który robisz w życiu, ma znaczenie.

Za każdym razem, kiedy idziesz w życiu naprzód, dobrze jest poświęcić chwilkę na to, żeby przyjrzeć się temu postępowi i pozwolić mu odejść… a następnie iść dalej.

Chwila refleksji zawsze czeka na ciebie, kiedy wchodzisz w ciszę, kiedy nie masz żadnych oczekiwań wobec siebie, czyli wtedy, kiedy potrafisz zobaczyć siebie takiego, jakim jesteś i jesteś z tym pogodzony oraz kiedy potrafisz spojrzeć na tę chwilę spokoju i na to, jak żyjesz i czym się zajmujesz, i być zadowolony z życia, które w tej chwili wiedziesz. Oczywiście, w życiu zawsze z czymś się zmagamy, tak jest w życiu każdego człowieka, ale nie powinieneś tych zmagań uwydatniać. Powinieneś być w stanie zauważać w swoim życiu także spokój, a dostrzeganie tego stanowi dobry fundament do tego, by iść dalej.

Powinieneś być w stanie ewoluować od spokoju do spokoju. Siły przeciwne będą niewielkie, powinieneś to wiedzieć. Niekiedy przeceniamy moc innych. Prowadzi cię Potężna Moc i zawsze ważne jest, abyś to wiedział”.

  Morya Wijsheid 7: De grote ontdekkingsreis

Mistrz Morya

Geert Crevits, źródło: Morya Wijsheid (Mądrość Mistrza Morya), tom 7: „De grote ontdekkingsreis” (Wielka podróż odkrywcza), fragmenty rozdziału 11: „Bądź otwarty na to, czego doświadczasz w głębi siebie”.

© Geert Crevits, Mayil.com, www.morya.org

 

Mayil eNieuws
www.mayil.com

Mądrość Mistrza Morii 1: Głębszy sens życiaMądrość Mistrza Morii - Ćwiczenia Podstawy część 1MM karty

facebookMayil International * Master Morya * Geert Crevits * Słowa Mistrza Morya
Youtube YouTube.com/Moryaspiritual

Uważasz tę wiadomość za interesującą? Prześlij ją przyjaciołom.
Otrzymałeś ją od kogoś? Tu możesz się zapisać: http://www.mayil.com/PL/eWiadomosci.html
Ta wiadomość przekazywana jest w j. niderlandzkimangielskim i niemieckim.