Jeśli linki lub ilustracje się nie otwierają, zajrzyj proszę na tę stronę: https://www.mayil.org/eWiadomosci/2022/04.html

Mayil eWiadomości
Kwiecień 2022
 

Kochani czytelnicy eWiadomości,

Po pięciu latach rozmyślania, przygotowywania, planowania, wybierania, projektowania, kodowania, dopracowywania w końcu nadszedł czas na odświeżenie naszych stron internetowych. Na początek udało się zakończyć pracę tylko nad stroną w języku niderlandzkim, ale wkrótce pojawią się również nowe wersje w języku angielskim, polskim i niemieckim. Tymczasem możecie zajrzeć tutaj, aby przekonać się, czego możecie się spodziewać.

Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, czas, kiedy świętujemy wielką światłość, która może narodzić się w sercu człowieka. Znajdźcie czas, by iść na spacer, uwolnić się od wszelkich myśli, wsłuchać się w odgłos swoich kroków, rozejrzeć się dookoła i otworzyć na tętniące życie. Kiedy możesz po prostu być i patrzeć bez myśli i bez osądzania, otwiera się przed tobą nowy wewnętrzny świat, jak słońce przedzierające się przez chmury. ePozdrowienia od Marie

Medytacja na pełnię księżyca 16 kwietnia 2022

Mistrz Morya,

„Kiedy Ziemia jest nierozumiana i pełna tajemnic, kiedy nie uczestniczy w Boskości, etap ten, sam w sobie, jest smutny. (…) Na Ziemi panuje niezgoda. Kiedy patrzysz na Ziemię, nie ma nic poza konfliktem, konfliktem, konfliktem. Jeden mówi to, drugi mówi tamto. Jeden robi tak, drugi – inaczej. Jeden sadzi drzewo, drugi je ścina albo depcze, zanim ono urośnie. I w ten sposób ludzie tworzą i niszczą. Nie zadręczaj się tym, nie smuć z tego powodu, lecz wiedz, że Ziemia nosi w sobie nieustanny przewrót, że w pełni zajmuje się wszystkimi możliwymi istotami i że nie nadchodzi żaden koniec świata. Nie ma czegoś takiego, jak śmierć czekająca Ziemię w jakiejś perspektywie, przynajmniej nie w tej perspektywie, której możemy doświadczyć. Ziemia liczy sobie miliony lat i będzie jeszcze istnieć przez kolejne miliony.

Nie smuć się tym, że na Ziemi panuje bałagan. Wywołuje to w ludziach wielki niepokój. Zdystansuj się od tego. Powinieneś postrzegać Ziemię jako scenę, na której nieustannie budowane są różne dekoracje – kolejna zastępuje poprzednią, która tym samym zostaje zniszczona. To są te wojny. Ktoś rozpoczął przebudowę od potężnego pola energetycznego i tak to trwa. Ziemia bierze udział w procesie ciągłych zmian, które są straszne dla kogoś, kto obserwuje ten proces z Ziemi. Ale zmiany te przynoszą ogromną rewolucję energetyczną, co mógłbyś dostrzec, gdybyś spojrzał na to z perspektywy pól energetycznych. Zobaczyłbyś, że właśnie z tego powodu możliwe są potężne odnowy.

Człowiek jest istotą wieczną i, podobnie jak Ziemia, całością, która ewoluuje i rozwija się. A jeśli zechce, może wielokrotnie wracać na Ziemię, żeby do dotychczasowych doświadczeń dodać kolejne.

Wielkim celem wszystkiego jest miłość. We wszechświecie, w którym żyjemy, nie ma niczego oprócz miłości. I ty możesz odkryć tę miłość, bo ona istnieje. Miłości nie trzeba tworzyć… nie, miłość już tu jest. Jest ona niewyczerpanym źródłem, które zawsze istnieje, płynie, buduje i od nowa stwarza wszystko. A my, jako istoty ludzkie, możemy to dostrzec, i byłoby to dla nas wielce użyteczne.

Im bardziej dostrzegasz, że miłość jest w twoim sercu i sercach bliźnich, w tym większym stopniu dostrzegasz rzeczywistość tej Ziemi. Wielu ludzi tego nie widzi. Widzą tylko przedstawienie o destrukcji, o rozproszeniu, o rozwoju, który biegnie własnym torem i nie ma nic wspólnego z miłością. Ale wciąż nie widzą jeszcze rzeczywistości tej Ziemi. Rzeczywistość tej Ziemi jest całkowicie odmienna od tego, co, jako człowiek, uczysz się widzieć własnymi oczami.

Powinieneś móc spojrzeć innymi oczami. Powinieneś zamknąć oczy i spojrzeć oczami serca, a wówczas zacząłbyś widzieć inną rzeczywistość”.

  Morya Wisdom 3: God lives in your heart

Mistrz Morya


Geert Crevits, Morya Wisdom 3: God lives in your heart (Mądrość Mistrza Morya, tom 3 „Bóg mieszka w twoim sercu”) , z rozdziału 1 „Małe i wspaniałe życie” ©
Mayil.com

© Geert Crevits, www.morya.org

 

Mayil eNieuws
www.mayil.com

Mądrość Mistrza Morii 1: Głębszy sens życiaMądrość Mistrza Morii - Ćwiczenia Podstawy część 1MM karty

facebookMayil International * Master Morya * Geert Crevits * Słowa Mistrza Morya
Youtube YouTube.com/Moryaspiritual

Uważasz tę wiadomość za interesującą? Prześlij ją przyjaciołom.
Otrzymałeś ją od kogoś? Tu możesz się zapisać: http://www.mayil.com/PL/eWiadomosci.html
Ta wiadomość przekazywana jest w j. niderlandzkimangielskim i niemieckim.