Jeśli linki lub ilustracje się nie otwierają, zajrzyj proszę na tę stronę:http://www.mayil.org/eWiadomosci/2020/12.html

Mayil eWiadomości
Grudzień 2020
 


Kochani czytelnicy e-Wiadomości,

  Mayil 25 lat - Morya 35 lat


W tym miesiącu mija dokładnie 25 lat odkąd istnieje nasze wydawnictwo, zaś pod koniec listopada upłynęło 35 lat od chwili nawiązania kontaktu z Mistrzem Morya. Przeszliśmy piękną drogę, ale jednocześnie mamy świadomość, że przed nami jeszcze wiele do zrobienia. Na szczęście mamy pewność, że Mistrz Morya pomaga nam i towarzyszy na każdym kroku oraz że Bóg ma wiele cierpliwości i we właściwym momencie pozwala, by zadziało się to, co może się stać.

Mistrz Morya to taki Mistrz, który zawsze wykonuje swoją pracę dla ziemi i ludzkości łagodnie i dyskretnie, ale możesz dostrzec Jego aktywną obecność i doświadczyć jej w swoim życiu. Na Nowy Rok życzymy każdemu z Was, abyście szli swoją ścieżką i zawsze mieli pewność, że nigdy nie jesteście sami oraz że – jak możecie przeczytać w poniższym przesłaniu na pełnię księżyca – życie jest dobre.

Z najlepszymi życzeniami na 2021 rok,
Lydia, Marie i Laura


Medytacja na pełnię księżyca 30 grudnia 2020


Mistrz Morya,

„Powinieneś nauczyć się ufać życiu. Nie wszystko i nie w każdym w kierunku będzie przyjemne – to niemożliwe – ale to nie znaczy, że masz stracić zaufanie. Bowiem niekiedy twoje zaufanie zostanie poddane próbie poprzez okoliczności lub otaczające cię osoby – twojego ojca, matkę, dzieci, cokolwiek lub kogokolwiek.

Ale przy każdym takim teście będzie coś, co możesz zrozumieć. I nie powinieneś tracić ufności, bo twoje życie idzie naprzód i każdy moment jest ważny. Niezależnie od tego, czy wszystko idzie dobrze, czy jak po grudzie, powinieneś wiedzieć, że uczysz się dzięki temu, a szczególnie ważna jest lekcja, by zachować spokój i równowagę. Jeśli coś idzie dobrze, to okej, tym lepiej, bo całe twoje życie powinno móc dobrze się toczyć. Ale jeśli coś idzie nie tak, zaakceptuj to i potraktuj jak lekcję i wiedz – nie wszystko jest możliwe w każdej danej chwili. Bowiem istnieją energie, które odgrywają w tym rolę, są ludzie, którzy odgrywają w tym rolę. Są okoliczności, sytuacje… ale w swoim wnętrzu jesteś ponad tym, i tego powinieneś się nauczyć. Nawet gwiazdy nie mogą w żaden sposób zakłócić twojego życia, kiedy jesteś wewnętrznie spokojny.

Powinieneś wiedzieć, że twoja dusza posiada ogromną moc, która może poradzić sobie ze wszystkim i wynosi cię ponad prawa. Innymi słowy, kiedy jesteś ze sobą szczery, to zawsze znajdziesz wyjście, a wtedy zawsze ostatecznie wszystko będzie dobrze. Niekiedy to chwilę trwa, bo są przypływy i odpływy, coś płynie z prądem lub pod prąd. Ale tak to widzimy tylko wtedy, kiedy patrzymy powierzchownie. Następuje w tobie rozwój, fantastyczny rozwój i jeśli będziesz skupiać się na nim, zawsze będziesz mógł iść naprzód.

Staraj się angażować Boga w swoje życie w prostych chwilach, w tych chwilach, kiedy jesteś spokojny i możesz pomyśleć przelotnie o Bogu. Wówczas dajesz Bogu pozwolenie na to, by niejako zainspirował twoje życie i to wielka chwila. Bowiem w głębi, w samym jądrze twojego życia jest prawdziwość, autentyczność, która współwibruje z głosem Boga, z najgłębszym centrum wszechświata, z najgłębszym centrum kosmosu. Niekiedy tego doświadczysz. Osiągniesz ten stan, wkroczysz w najgłębsze uczucia, w tę prawdę zwłaszcza wtedy, kiedy jesteś szczery ze sobą.

Wiedz, że z zaufaniem możesz iść naprzód każdą ścieżką. Bo nie ma żadnej z góry przeznaczonej ci ścieżki, którą koniecznie musisz wybrać. Być może myślisz sobie: „Nie jesteśmy wolni, nie możemy robić, co chcemy”. Ale kiedy jesteś wewnętrznie spokojny, możesz zrobić wszystko i iść każdą ścieżką. Bowiem jest otwartość, radość, ale musisz żyć z miłości swojego serca, z intuicji swojego istnienia, i wtedy natrafiasz na odpowiednie rzeczy nie jeden raz, lecz nieustannie. I gdy całe zamieszanie tych sytuacji krąży wokół ciebie i omija cię, ty docierasz do środka siebie, do swojej mocy, do dobrych rzeczy w istnieniu i uczysz się w niesamowity sposób.

Ale największą nauką jest ten spokój i to głębokie uczucie wdzięczności, bo wiesz, że życie jest dobre. A to jest coś wyjątkowego, bo być może powierzchownie myślisz: „Wszystko idzie źle, świat jest zły, ludzie są źli, polityka jest zła, wszystko jest złe”. Ale mimo to wewnętrznie wiesz, że możesz iść inną drogą i jest to droga spokoju, światła, prostoty, mocy.

W twoim życiu jest bardzo wiele możliwości. Nie musisz się bać. Otrzymujesz pomoc, niezależnie od tego, jaką ścieżką kroczysz. Innymi słowy: cokolwiek robisz, w jakimkolwiek kierunku chcesz iść, kiedy się modlisz, otrzymujesz pomoc. Nie ma również czegoś takiego jak sztywny plan działania, który musisz sobie narzucać, aż się rozsypiesz – nawet wtedy, kiedy jest ciężko. Staraj się iść naprzód z zaufaniem i wiedz, że jesteś dobrym człowiekiem i że są w twoim życiu głębokie intencje, znaczenia, które możesz nauczyć się poznawać. Twoje życie nie potoczy się źle. Miej zaufanie”.

Mistrz Morya

© www.morya.org, Geert Crevits, wiadomość dla grupy, przekazana podczas kursu telepatii w Hoorn, w Niderlandach, 31 stycznia 2002 roku.

* * *

 

 

Mayil eNieuws
www.mayil.com

Mądrość Mistrza Morii 1: Głębszy sens życiaMądrość Mistrza Morii - Ćwiczenia Podstawy część 1MM karty

facebookMayil International * Master Morya * Geert Crevits * Słowa Mistrza Morya
Youtube YouTube.com/Moryaspiritual

Uważasz tę wiadomość za interesującą? Prześlij ją przyjaciołom.
Otrzymałeś ją od kogoś? Tu możesz się zapisać: http://www.mayil.com/PL/eWiadomosci.html
Ta wiadomość przekazywana jest w j. niderlandzkimangielskim i niemieckim.